Talebiniz de bulunun işlemler sorgu ise tek işlem ücreti Ancak sorgulamaya bağlı olarak yapılacak işlemlerden işlem bedeli kadar tutar tahsil edilir ( E- haciz sorgu sonucu çıkacak olan bankalar,araçlar,taşınmaz ve bunlara haciz konulması gibi )

Talebiniz Saat 12:00’ den önce tarafımıza iletilmiş ise gün içerisinde yapılacaktır. Ancak dosyanızın yerinde olmaması , UYAP sisteminin çalışmaması gibi bizim dışımızda gelişen sebeplerle işlemlerinizin tamamlanma süresi uzayabilir. Tamamlanamayan işlemleriniz gerekçesi ile birlikte size bildirilecektir. Saat 13.30 dan sonraki talepleriniz ise bir sonraki iş gününde yapılacak işlemler arasında yer alacaktır.

Sistem, ön ödemeli olarak çalışmaktadır. Dilediğiniz miktarı şirket hesaplarımızdan birisine havale/eft yöntemiyle veya kredi kartı ile yatırırsınız. Hesabınıza yatırmış olduğunuz bedelden sistem üzerinden yaptığınız işlem ücretleriniz kesilecek ve işlemlerinize ilişkin faturanız, elektronik fatura olarak yasal süre olan yedi (7) gün içerisinde elektronik posta adresinize gönderilecektir.

Antalya, Alanya, Ankara, İstanbul Çağlayan, İstanbul Anadolu, Bakırköy, Küçükçekmece, Büyükçekmece Adana, Mersin, İzmir, Kayseri, Malatya, Konya, Van, Erzurum, Sakarya, Bilecik, Elazığ, Diyarbakır, Samsun, Niğde, Muş, Silifke, Gaziantep, Denizli, Çanakkale, Bursa, Afyonkarahisar, Aksaray ve Bandırma adliyelerinde hizmet vermekteyiz. Talebiniz.com ile birlikte büyüyerek diğer adliyelerde zaman içinde sizlerin hizmetinizde olacaktır.