Lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyun.                TARZ BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ TURİZM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ Ltd. Şti.'den satın aldığınız hizmetin iade koşullarına uyması için, hizmetin "ayıplı hizmet" sayılması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından hizmet sunumunda belirtilen kullanım şartları ile hizmet alma yönündeki talimatlara uyulmaması durumunda ve hizmete ait önceden belirtilen eksiklikler veya uyarılar durumunda hizmetin "ayıplı hizmet” olarak sayılmayacağının bilinmesi gerekir. Kullanım şartlarına uyulmaması, hizmet alımına ilişkin talimatlara göre kullanılmaması gibi sebeplerden kaynaklanan iade talepleri kabul edilmemektedir. Satın almış olduğunuz hizmet/ler ile ilgili şu konulara lütfen dikkat ediniz: Müşteri memnuniyetine dair hassasiyetimiz ve ilgili yasalar gereği, satın almış olduğunuz hizmet/leri hizmetin saha ekibimiz tarafından üstlenilmesine kadar neden belirtmeksizin iptal yada iade edebilirsiniz. Ancak sistem tarafından  almış olduğunuz hizmetin  saha personeline iletilmesi ile sistem tarafından gönderilecek bilgilendirme mesajından sonra  veya işlemlerinize başlanmasından sonra iptal ve iade talepleriniz geçerli olamayacaktır.Hizmetin,TARZ BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI DESTEK HİZM. TURZ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ tarafından ayıplı ifası söz konusu olduğundaki iade hakkınız ayrıktır.

AÇIKLAMA
Aldığınız hizmet; işlemin saha ekibi tarafından üstlenilmesine kadar nedensiz olarak iptal yada iade edilebileceğinden işlem, saha ekibi tarafından üstlenilmeden hizmet alımı gerçekleşmemiş olacaktır. Bu nedenle üstlenilmeyen işlem için fatura kesilmemiş olacağından iade faturası kesilmesi söz konusu değildir. Hizmetin, TARZ BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI DESTEK HİZM. TURZ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ tarafından ayıplı ifası söz konusu olduğunda ise işlem tarihinden itibaren 7 gün içinde tarafımıza bildirim yapılması halinde, tarafınıza fatura kesilmeden harcamış olduğunuz  kredi kadar  hesabınıza yeni kredi tanımlanması  yapılacaktır. Faturalarımız, e-fatura olarak hizmet alımını takip eden 7 gün içinde kesildiğinden, hizmet alımını takiben 7 günlük süre içerisinde yapacağınız bildirimlerde kredi iadesi yapılarak fatura kesilmeyecektir. Bu süreden sonra yapılan bildirimlerde iade söz konusu olamayacaktır.

Para İadesi ve Şartları

Hizmetlerin bizden kaynaklanan nedenlerle ayıplı yerine getirilmesi halinde (yukarıdaki maddede de belirtildiği şekilde) harcamış olduğunuz kredi iadesi, tarafımıza iletişim kanallarımızdan hizmet alımını takip eden 7 gün içinde bildirim yaptığınız gün işleme alınır. Ancak aldığınız hizmet; işlemin saha ekibi tarafından üstlenilmesine kadar nedensiz olarak iptal yada iade edilebileceğinden Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Satın alma aşamasında havale ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi ise en geç 1 hafta içerisinde müşteri hesabına yansımaktadır. Yaptığınız ödeme şekli ne ise (havale/eft yada kredi kartı) aynı yolla para iadesi alabileceksiniz.

Tarafınıza tanımlanan hediye bonuslardan / kredilerden  kulanılmak suretiyle alınan hizmetlerde ücret iadesi söz konusu değildir.